تبلیغات
والیبال و والیبالیستان - مطالب تیر 1389
والیبال و والیبالیستان

قهرمانان بی ادعا

سطح آمادگی تیم ایران برای شرکت در المپیک سنگاپور خوب است

پنجشنبه 31 تیر 1389

مسکو - "محمد حسین حسینی" سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که برای برگزاری اردوی تدارکاتی این تیم در مسکو بسر می برد، با اشاره به انجام چندین مسابقه تدارکاتی با تیم های روسی ، سطح آمادگی بازیکنان برای شرکت در المپیک نوجوانان سنگاپور را خوب توصیف کرد.
حسینی امروز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا در مسکو، گفت: تیم ملی والیبال نوجوانان ایران به عنوان نماینده قاره آسیا در مسابقات المپیک نوجوانان در سنگاپور حضور خواهد داشت .
وی افزود: این مسابقات اواخر مرداد ماه در سنگاپور برگزار می شود و در آن بیش از 200 تیم از کشورهای جهان شرکت می کنند.
وی گفت: تیم ملی والیبال نوجوانان ایران شامل 16 بازیکن در اردوی 10 روزه در مسکو که به دعوت فدراسیون والیبال روسیه انجام گرفته است، چهار بازی تدارکاتی با تیم های ملی جوانان و نوجوانان روسیه انجام داد.
حسینی گفت: اعضای تیم ملی نوجوانان ایران در مسابقات تدارکاتی مسکو نشان دادند که تیم ما از سطح آمادگی بدنی و روحی خوبی برای حضور در المپیک سنگاپور برخوردار است.
سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان ایران خاطرنشان کرد : این تیم در سه روز آینده چند بازی تدارکاتی دیگر با تیم های باشگاهی مسکو برگزار می کند و سپس دو اردو هم برای آمادگی کامل بازیکنان در ایران برپا می شود.
وی گفت: تیم ملی والیبال نوجوانان ایران روز جمعه هفته جاری مسکو را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.


ایران و سوریه در زمینه ی والیبال

جمعه 25 تیر 1389

ایران و سوریه در زمینه والیبال توافقنامه همکاری امضا کردند
دمشق- توافقنامه 6 ماده ای همکاری در زمینه والیبال میان فدراسیون های والیبال جمهوری اسلامی ایران و سوریه امضا شد.
به گزارش روز جمعه ایرنا، این توافق نامه روز چهارشنبه بعد از دیدار " محمد جمال الدین عکاش" و "محمد رضا داورزنی" روسای فدراسیون والیبال سوریه و ایران در مقر فدراسیون سراسری ورزش سوریه بین دو طرف امضا شد.
برگزاری اردوی مشترک در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، اعزام مربی از سوی ایران برای افزایش سطح والیبال سوریه و برگزاری مسابقه دوستانه از مهم ترین مفاد توافقنامه مزبور است.
قبل از امضای توافقنامه، داورزنی با "موفق جمعه" رییس کمیته المپیک و رییس فدراسیون سراسری ورزش سوریه دیدار کرد.
جمعه با اشاره به مشترکات تاریخی، سیاسی، دینی و فرهنگی دو کشور، خواستار رسیدن سطح روابط ورزشی ایران سوریه به سطح روابط سیاسی شد.
وی جایگاه والیبال ایران در آسیا و جهان را بسیار قوی دانست و خواستار کمک فدراسیون والیبال ایران به گسترش این رشته در سوریه شد.
داورزنی نیز با اشاره به وجود امکانات گسترده، حضور بیش از 400 مربی بین المللی در ایران، آمادگی کشورمان برای ارائه خدمات مناسب، انتقال تجربه و دانش در این زمینه به منظور افزایش سطح والیبال سوریه را مورد تاکید قرار داد.
وی همچنین به طرف سوری پیشنهاد کرد که برای افزایش سطح والیبال سوریه، آموزش کودکان و نوجوانان آغاز شود و یادآور شد که ایران در این زمینه آماده هر گونه کمک است.
داورزنی گفت: ایران به عنوان یک کشور اسلامی در تلاش است به بالاترین سطوح در ورزش از جمله والیبال دست یابد لذا سرمایه گذاری گسترده ای در این زمینه انجام داده است.
برگزاری اردوی مشترک، برگزاری مسابقه دوستانه میان دو کشور و اعزام مربی از مهم ترین مواردی بود که داورزنی برای کمک به سوریه در این زمینه تاکید کرد.
در این دیدار دو طرف به رسم یادبود هدایایی به یکدیگر تقدیم کردند که از آن جمله می توان به نشان دو فدراسیون اشاره کرد.
در پایان این دیدار داورزنی از جمعه و عکاش برای سفر به ایران و بازدید از مراکز ورزشی آن دعوت کرد.


تیم ملی والیبال اندونزی در مسابقات کاپ اسیا شرکت نمی کند.

سه شنبه 22 تیر 1389

تیم ملی والیبال اندونزی در مسابقات کاپ آسیا شرکت نمی کند
تهران - فدراسیون والیبال اندونزی به دلیل مشکلات مالی انصراف خود را از حضور در مسابقات والیبال جام مردان آسیا در ارومیه اعلام کرد.
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، تیم والیبال اندونزی در گروه A این رقابتها با کشورهای چین تایپه، جمهوری اسلامی ایران و چین همگروه بود که با انصراف از حضور در این مسابقات تعداد تیم های شرکت کننده به هفت تیم می رسد.
دومین دوره رقابت های والیبال قهرمانی کاپ آسیا مردان 2010 از دهم تا شانزدهم مرداد ماه سال جاری به میزبانی کشورمان و در شهر ارومیه برگزار می شود.
تیم های چین، کره، قزاقستان، جمهوری اسلامی ایران، ژاپن، چین تایپه، و استرالیا در این رقابت ها شرکت می کنند.
برنامه دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا به قرار زیر است:

دهم مرداد ماه 1389:
چین تایپه با چین، ایران با اندونزی، کره با ژاپن ، استرالیا با قزاقستان

یازدهم مرداد ماه 1389:
چین تایپه با ایران ، ژاپن با قزاقستان و کره جنوبی با استرالیا (چین استراحت دارد)

دوازدهم مرداد ماه 1389:
ایران با چین ، استرالیا با ژاپن و قزاقستان با کره جنوبی ( چین تایپه استراحت دارد).
بر اساس گزارش فدراسیون والیبال، تیم ها در روز سیزدهم مرداد استراحت دارند و بازی ها از روز چهاردهم مرداد پیگیری خواهد شد.
چهاردهم مرداد ماه 1389: رقابتهای 4/1 نهائی
پانزدهم مرداد ماه 1389: رقابتهای نیمه نهائی
شانزدهم مرداد ماه 1389: رقابتهای فینال


سلام

دوشنبه 21 تیر 1389

سلام دوستای گلم!!!!!شرمنده ی اخلاق ورزشکاریتونببخشین نبودیم......قهرمانی ایرانم بهتون تبریک میگم........از همتونم تشکر میکنم بابت کامنتاتون........راستی من که ایران نبودم کنکور بدم که!!!!!

بازم ممنون که به فکرم بودید!!!

تیم ایران قهرمان مسابقات والیبال جام ریاست جمهوری قزاقستان شد‌
تهران - تیم ملی والیبال ایران عصر یکشنبه با پیروزی برابر روسیه به مقام قهرمانی رقابت های بین المللی جام ریاست جمهوری قزاقستان دست یافت.

به گزارش ایرنا، در این دوره از مسابقه ها که در آلماتی قزاقستان برگزار شد، ملی پوشان والیبال ایران در دیدار پایانی در سه گیم متوالی و با امتیازات 25 بر 19، ‌25 بر 20 و 25 بر 16 تیم روسیه را شکست دادند و بر سکوی نخست ایستادند.
تیم های قزاقستان (الف)، تونس و قزاقستان (ب) نیز به ترتیب در رتبه های سوم تا پنجم قرار گرفتند.
تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در مسابقات کاپ آسیا که اواسط مرداد ماه امسال در ارومیه برگزار می شود، آماده می کند.
رقابت های والیبال کاپ آسیا در روزهای 10 تا 16 مرداد ماه امسال با حضور 8 تیم برگزار خواهد شد که تیم ایران در گروه نخست با تیم های چین تایپه، اندونزی و چین هم گروه است.
تیم های ملی والیبال کره جنوبی، قزاقستان، استرالیا و ژاپن در گروه دوم این مسابقه ها قرار دارند.


تیم والیبال دانش آموزی ایران

پنجشنبه 3 تیر 1389

تیم والیبال دانش آموزی ایران برای شرکت در مسابقات جهانی وارد پکن شد
پکن - تیم والیبال دانش آموزی ایران برای شرکت در مسابقات جهانی، روز پنجشنبه وارد شهر پکن پایتخت چین شد.
به گزارش ایرنا از پکن، مسابقات جهانی والیبال دانش آموزی در شهر "بائوتو" دومین شهر بزرگ و مهم در مغولستان داخلی چین برگزار می شود.
مسابقات والیبال دانش آموزی قهرمانی جهان، هر دو سال یک بار برگزار می شود و تیم کشورمان تاکنون یک مقام چهارمی و یک مقام نهمی در این مسابقه ها به دست آورده است.
در این مسابقات که از روز یکشنبه هفته آینده (6 تیر ماه) رسما آغاز می شود، 43 تیم از 25 کشور از پنج قاره جهان در قالب چهار گروه به مدت یک هفته در شهر "بائوتو" چین با یکدیگر رقابت می کنند.
تیم والیبال دانش آموزی ایران با تیم های کشورهای آلمان، تایوان، ، شیلی و لهستان در گروه چهارم این رقابت ها قرار دارد که تایوان و آلمان به ترتیب مقام های اول و سوم دوره گذشته را از آن خود کرده بودند.
هر چند تیم ایران در این رقابت ها در گروه سختی قرار دارد، اما حضور در شش دوره اردوی آمادگی در کشورمان موجب شده است تا این تیم با انگیزه بیشتری در این رقابت ها حضور پیدا کند.
جواد حسین آبادی، علیرضا نصر اصفهانی، ابوالفضل قلی پور، محمد امیرمحمد، محمد فلاح زرچوب، محمد میرزایی، سینا حسین زاده، امیرعلی فتحعلی، سعید ایمانی، قاسم کارخانه، علی جعفری و میثم شکری، نفرات تیم والیبال دانش آموزی اعزامی ایران به مسابقات جهانی چین هستند.
همچنین رسول بنایی به عنوان سرمربی، جمشید علی یاری به عنوان مربی و جعفر هوتهم به عنوان مدیر فنی و سرپرست، تیم ایران را در سفر به چین همراهی می کنند.


peykan2

سه شنبه 1 تیر 1389

ادامه تغییرات شگفت انگیز در باشگاه پیکان
تهران - هیات مدیره باشگاه پیکان روز یکشنبه در ادامه تغییرات تعجب برانگیز خود،‌ سرمربی تیم والیبال این باشگاه را برکنار کرد.
به گزارش ایرنا، "علیرضا معمری که تیم والیبال پیکان را به مقام قهرمانی ایران و آسیا رسانده بود امروز از سمتش برکنار و "پیمان اکبری"‌ بازیکن اسبق تیم ملی جانشین این مربی باتجربه شد.
تغییر در راس کادر فنی تیم والیبال پیکان در حالی انجام شد که معمری فصل گذشته تیم جوان و کم تجربه پیکان را به مقام قهرمانی لیگ برتر باشگاه های ایران رساند.
هیات مدیره باشگاه پیکان روز شنبه نیز همکاری خود را با "حمید درخشان" سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال این باشگاه قطع کرد و با "محمد احمدزاده" سرمربی سابق تیم های ملوان انزلی و مقاومت شیراز به توافق رسید.
اوایل خرداد ماه جاری نیز "کامران صاحب پناه" از مدیریت باشگاه پیکان کناره گیری کرد تا "محمود شیعی" به مدیرعاملی این باشگاه برگزیده شود.
صاحب پناه در مدت دو سال فعالیت خود در باشگاه پیکان موفق شد، تیم والیبال این باشگاه را به مقام قهرمانی ایران و آسیا برساند و تیم فوتبال پیکان را از جمع تیم های فانوس به دست خارج کند.
مدیرعامل جدید پیکان نیز تنها 10 روز پس از انتخاب، تغییرات گسترده ای را در راس کادر فنی تیم های فوتبال و والیبال این باشگاه ایجاد کرد و با کنار گذاشتن مربیان موفق فصل گذشته پیکان، دست به ریسک بزرگی زد.
به طور حتم عملکرد مربیان جدید تیم های والیبال و فوتبال پیکان در آینده مورد بررسی دقیق کارشناسان قرار خواهد گرفت تا شاید دلایل برکناری درخشان و معمری مشخص شود.
فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
نظرسنجی
  نحوه ی عمل کرد ایران در مسابقات جهانی چگونه بود؟

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها